Obchodní zástupce / Konzultant

Pracovat pro ThomaseVolná místa

Thomas International působí v oblasti inovativních hodnocení zaměstnanců již déle než 35 let. Systém Thomas můžete používat v 56 jazycích. Jsme přítomni ve více než 60 zemích. Naši klienti pocházejí z nejrůznějších podnikatelských odvětví a organizací všech velikostí. Každým rokem provedeme více než 1,5 milionů hodnocení s použitím našich nástrojů. V ČR a SR jsme v našem oboru nejdéle působící společnost.

Současná volná místa: Obchodní zástupce / Konzultant
Pro rozšíření našich aktivit v ČR a SR vítáme nové spolupracovníky s bydlištěm v krajském městě, zejména Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice. Spolupráce na IČO z homeoffice.

Požadujeme:

  • Schopnost vytvářet a udržovat síť kontaktů napříč různými obory
  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Plnění obchodního plánu
  • Chuť a schopnost učit se nové
  • Přesvědčivé vystupování
  • Znalost angličtiny vítána

Náplň práce:

  • Prezentace balíčku služeb Thomas ve svém regionu u nových klientů
  • Udržování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Konzultantská a lektorská činnost

Nabízíme:

  • Neomezený výdělek v závislosti na individuálním výkonu (až 80 000 Kč měsíčně)
  • Seberealizace a možnost organizovat si vlastní čas
  • Nejkomplexnější a nejpropracovanější nabídku na trhu
  • Osobní růst formou unikátního tréninkového programu v ČR
  • Dle jazykových předpokladů zaškolení také v Londýně

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na reichlova@thomasint.cz. Splňujete-li naše požadavky, budeme Vás kontaktovat.

Přidejte se k nám!

Velice rádi uslyšíme o lidech, kteří věří, že by mohli vyniknout v naší oblasti podnikání. Přemýšlejte o tom … Zavolejte nám na 724 04 04 12 nebo napište e-mail na reichlova@thomasint.cz.